Gorenje VC 2321 GPLW

Štampaj
Na stanju
Cena za online poručivanje
12.490,00 RSD
Kategorija:
Usisivaci
Grupa:
Usisivac
Šifra:
24376

Isporuka: Besplatna za robu čija je vrednost preko 5000RSD, uz ograničenja kuriske službe za isporuku gabaritnih uređaja.

Usisivač je opremljen robusnim gumenim odbojnikom koji štiti i nameštaj i usisivač, ostavljajući vam jednu brigu manje.Indikator će vas obavestiti kada je vrećica ili posuda za prašinu puna, kada ju je potrebno zameniti ili isprazniti. Ovo ima dve prednosti: održava čistoću motora i štiti ga od preopterećenja. Kada se vrećica ili posuda za prašinu napuni, otpor prolasku vazduha kroz usisivač postaje veći, što povećava naprezanje motora.

Garancija:2 godine ,

Boja:Bela / Crvena,

Vrsta aparata:Sa kesom za prašinu,

Snaga:2300 W,

Zapremina kese / posude:3 l,

HEPA filtracija:Da,

Bežični:Ne

Napomena: Inter-progres DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni. Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.

Ukoliko iznad nisu eksplicitno navedene, informacije o Uvozniku/Proizvođaču i zemlji porekla biće istaknute na deklaraciji koja se nalazi na samom proizvodu. Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača.

Slični Proizvodi

Gorenje NRK 620 EABXL4
Frizider (zamrzivac dole)
Tip konstrukcije Samostalni Energetski razred E Nivo buke C Pozicija zamrzivačkog dela Ispod Boja aparata Crna Boja vrata Crna Vrata Emajlirani čelik Otvaranje vrata Desno reverzibilno Broj vrata 2 Tip osnove 2 točka/ 2 podesive nogice Broj zvezdica Sveža hrana Četiri zvezdice Klimatski razredi Subnormal Normal Subtropski Tropski Efikasnost Ukupna zapremina 331 L Zapremina frižiderskog prostora 235 L Zapremina zamrzivačkog prostora 96 L Kapacitet zamrzavanja (24h) 9 kg Vreme čuvanja u slučaju nestanka el. energije 10 h Procenjena godišnja potrošnja električne energije 245.83 kWh Upravljanje Vrsta ekrana Elektronsko upravljanje sa LED ekranom Način upravljanja Elektronsko upravljanje na vratima Indikator temperature SensoTech prekidač Indikator za otvorena vrata Zvučni alarm Signal previsoke temperature u rashladnom prostoru Zvučni alarm i beli signal Previsoka temperatura u zamrzivaču Zvučni alarm i beli signal Podesiva temperatura zamrzivača Da Otapanje frižiderskog prostora Automatsko Otapanje zamrzivačkog prostora Automatsko Karakteristike IonAir technology sa Multiflow 360° Da AdaptTech: Inteligentni sistem prilagođavanja korisnikovim navikama Da Regulator vlažnosti vazduha CrispZone sa HumidityControl: velika fioka za povrće sa regulacijom vlažnosti Prekidač za brzo zamrzavanje Da Kruženje vazduha Multiflow 360° : Multi 3D duvanje vazduha EcoMode Da Oprema frižiderskog prostora Nosač za flaše žičani Hromirani nosač za flaše Polica za flaše u vratima Posuda za flaše sa držačem Posude na vratima frižidera 3 police u vratima Osvetljenje frižidera LED osvetljenje na plafonu Posuda za jaja/led Ne Broj podesivih polica u odeljku frizidera 3 Dinamičko hlađenje Ne Broj staklenih polica u rashladnom prostoru 5 Fioka u frižideru Convert FreshZone Oprema zamrzivačkog prostora Posudica za led Ne Posuda za kockice leda Ne Prostor za zamrzavanje 3 fioke Osvetljenje zamrzivačkog prostora Nema osvetljenja Tehnički podaci Slot-in: mogućnost postavljanja aparata u kuhinjski otvor Širina 60 cm Buka (max.) 38 dB(A) Broj kompresora 1 kompresor Priključak na vodu Ne Rashladno sredstvo (gas) R600a Broj nezavisnih sistema hladjenja 1 Širina proizvoda 600 mm Visina proizvoda 2000 mm Dubina proizvoda 592 mm Bruto težina aparata 63 kg Neto težina aparata 61 kg Širina pakovanog proizvoda 650 mm Visina pakovanog proizvoda 2055 mm Dubina pakovanog proizvoda 650 mm Napon 220-240 V Frekvencija 50 Hz Priključna snaga 77 W
64.990,00 RSD
BOSCH BGB6X300
Usisivac
Tip: Usisivac sa kesom Usisna snaga: 600 W Nivo buke: 75 dB HEPA H 13 higijenski filter koji može da se pere Pogodan za ljude sa alergijom. Preklopna cetka Mlaznica za tvrde podove sa mekom cetkom. Pogodna za blago cišcenje parketa Nastavak za proreze, nastavak za tapacirani nameštaj Teleskopska cev Radijus delovanja: 12 m Automatsko nameštanje kabla 4 tockica Elektronska kontrola snage usisavanja pokretnim regulatorom Prikaz popunjenosti filter kese Boja: Plava Dimenzije: 26.5x30x45 cm Težina: 7.5 kg
19.990,00 RSD
VIVAX HOME VCW-2002R
Usisivac

VIVAX HOME VCW-2002R je višenamenski usisivač koji koristi tehnologiju vodenog filtera, dizajniran za korisnike koji žele maksimalnu higijenu i temeljno čišćenje doma. Zahvaljujući mogućnosti mokrog i suvog usisavanja, ovaj model je pravi "radnik" u kući, idealan za porodice sa decom, vlasnike kućnih ljubimaca i osobe koje pate od alergija, jer voda prirodno i najefikasnije zarobljava prašinu.


Ključne karakteristike i specifikacije

Ovaj model se ističe robusnim "bure" dizajnom, velikom usisnom snagom i multifunkcionalnošću koja prevazilazi klasične usisivače sa kesom.

  • Snaga motora: Poseduje izuzetno snažan motor od 2000 W, koji obezbeđuje snažan vakuum i visoku efikasnost usisavanja, bilo da radite sa suvom prašinom ili prosutom tečnošću.

  • Sistem filtracije (Vodeni filter): Ne koristi klasične papirne ili platnene kese. Praština, prljavština i alergeni se usisavaju direktno u posudu sa vodom. Voda zarobljava čestice, čime se sprečava njihov povratak u vazduh prostorije.

  • Kapacitet posude: Zapremina posude iznosi 8 litara, što je i više nego dovoljno za usisavanje celog stana bez potrebe za čestim menjanjem vode tokom rada.

  • Mokro i suvo usisavanje (Wet & Dry): Pored klasičnog usisavanja prašine (suvo), uređaj može usisavati i prosute tečnosti (mokro). Odličan je saveznik ukoliko vam pukne cev, prospe se kofa sa vodom ili želite da pokupite tečnost sa pločica.

  • Dodatne funkcije: Opremljen je i funkcijom izduvavanja (Blower), koja je korisna za izduvavanje prašine iz radijatora, lišća sa terase ili sušenje manjih površina. Uz uređaj dolaze standardna četka za podove, uski nastavak za proreze i nastavak za nameštaj.

Dimenzije i težina

S obzirom na to da je u pitanju usisivač sa vodenim filterom u obliku cilindra (bureta), on zahteva nešto više prostora za odlaganje u odnosu na klasične male usisivače.

  • Širina: oko 33.0 cm

  • Visina: oko 53.0 cm

  • Dubina: oko 33.0 cm

  • Pokretljivost: Postavljen je na točkiće koji se rotiraju za 360 stepeni, što olakšava vuču uređaja kroz prostorije, uprkos njegovoj veličini.

Energetski razred i potrošnja

Kada je reč o usisivačima, važno je znati pravu sliku: standardni usisivači trenutno ne podležu obaveznom EU označavanju energetskim razredima (skala A-G) kakvo postoji za frižidere ili veš mašine. Prethodna direktiva o energetskim nalepnicama za usisivače je oborena na sudu EU, te novog zvaničnog standarda u formi nalepnice još uvek nema.

Međutim, motor od 2000 W svrstava ovaj model u uređaje veće potrošnje. Fokus ovog usisivača nije na rigoroznoj uštedi struje, već na sirovoj usisnoj snazi i zadržavanju najsitnijih alergena u vodi, što je kompromis na koji korisnici ovakvih uređaja svesno pristaju.


Savet stručnjaka: Održavanje vodenog filtera

Ekspertski savet: Usisivači na vodu su fantastični za higijenu vazduha, ali zahtevaju malo discipline. Najvažnije pravilo: Nikada ne ostavljajte prljavu vodu u usisivaču nakon što završite sa čišćenjem! Voda u kombinaciji sa organskom prašinom i dlakama će se vrlo brzo usmrdeti i stvoriti buđ. Nakon svakog usisavanja, prospite prljavu vodu u WC šolju, isperite posudu čistom vodom, operite sunđerasti filter i ostavite ih da se potpuno osuše na vazduhu pre sledećeg sklapanja. Ukoliko usisavate tečnost u kojoj ima deterdženta, obavezno u vodu u usisivaču sipajte malo "antipunila" (sredstva protiv stvaranja pene) kako pena ne bi ušla u sam motor.

FAQ – Često postavljana pitanja

1. Da li sa ovim usisivačem mogu da perem tepihe? Ne. Model VCW-2002R je usisivač za mokro i suvo usisavanje, a ne mašina za pranje tepiha (ekstraktor). On nema pumpu koja raspršuje vodu i šampon po tepihu pod pritiskom. Vi možete ručno nasapunati tepih četkom, a zatim ovim usisivačem moćno usisati tu penu i prljavu vodu sa tepiha, ali uređaj to ne radi automatski.

2. Da li moram da stavljam kese u njega? Ne, za standardno usisavanje prašine ovaj uređaj koristi isključivo vodu kao filter. Nema kupovine i zamene papirnih ili platnenih kesa, što dugoročno štedi novac.

3. Mogu li da usisavam bez vode u posudi? Ne preporučuje se usisavanje prašine "na suvo" bez vode u posudi. Voda igra ulogu glavnog filtera. Ukoliko usisavate bez nje, prašina će brzo zapušiti zaštitne filtere motora, a najsitnije čestice će biti izduvane nazad u prostoriju. Voda se ne sipa jedino u slučaju kada usisavate prosutu tečnost sa poda (jer tada tečnost sa poda puni posudu).


Uslovi i link za produženje garancije

Kupovina VIVAX malih kućnih aparata nosi sa sobom pokriće renomirane servisne mreže.

  • Standardna garancija: Zakonska i osnovna garancija za Vivax male kućne aparate (u koje spadaju usisivači) iznosi 2 godine (24 meseca) u Republici Srbiji.

8.990,00 RSD